Výhody online poradenství

Využít psychologického poradenství online, formou emailu nebo chatu, může každý, kdo má chuť začít hledat řešení svého problému PRÁVĚ TEĎ, V TUTO CHVÍLI A NA TOM MÍSTĚ, KDE SE PRÁVĚ NACHÁZÍ a komu vyhovuje anonymita. Konzultace tváří v tvář v poradně či ambulanci psychologa má svá pozitiva, která v žádném případě nechci zpochybňovat a která pramení právě ze setkání dvou lidí, z toho, že vidí své reakce, mohou si rovnou ujasnit nejasnosti a hledat postupy společně. 

Online psychologické poradenství má ovšem také své nesporné výhody. Mezi ty hlavní řadím POHODLNOST, RYCHLOST A CENU.

Online poradenství je pohodlné

Můžete mě kontaktovat z pohodlí domova, nejste nuceni brát si volno v práci či ve škole, vysvětlovat někomu, kam jdete, cestovat za mnou, hledat parkovací místo, sedět v čekárně apod. Ke své konzultaci u online psychologa nepotřebujete žádné doporučení či souhlas a nejste povinni sdělovat své jméno či další osobní údaje. Stačí si jednoduše sednout k počítači či mobilu a popsat co nejotevřeněji co prožíváte a co Vás trápí či zajímá.

Online psycholog šetří

 Váš čas

Nemusíte se objednávat předem a dlouho čekat na termín setkání, nepotřebujete žádná doporučení od obvodního lékaře. Na Váš dotaz odpovím během několika dnů (většinou do 5 pracovních dnů). Výhodou také je, že mě kontaktujete v čase, který Vám vyhovuje. 

Online konzultace jsou cenově výhodné

Porovnáte-li cenu konzultací se svými běžnými náklady za jiné služby, věřím, že Vám nebude připadat vysoká. Záleží mi na tom, aby byla tato služba dostupná pro každého.