DOVOLENÁ

Milí klienti, příznivci, přátelé, ráda bych Vám oznámila, že od 14. 12. 2020 do 3. 1. 2021 bude online psychologická poradna mimo provoz. Poslední termín pro chat či hovor bude pátek 11. 12. 2020 a poslední dotazy formou emailu, na které budu v tomto roce ještě reagovat, budu přijímat do středy 9.12. I po tomto datu mi můžete své dotazy formou emailu posílat, ale počítejte s tím, že na ně budu jako obvykle reagovat až po skončení dovolené a to postupně, podle pořadí, v jakém mi přijdou a podle časových možností. Děkuji Vám za pochopení, přeji Vám všem klidné předvánoční dny a čas Vánoc ať je pro Vás časem radostným, nebo není-li to možné, alespoň obdobím, kdy Vás neopouští naděje na to, že radostnější dny časem opět přijdou.

Na této stránce je návod, jak se na mě můžete obrátit s dotazem. Poradna je stále v provozu, i když aktuálně nestíhám psát moc článků na tento web :-)

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 26. 10. 2016 na dobu neurčitou

Evidenční číslo ŽL: MUVS ŽÚ 1760/2016/RČ/9

Evidující úřad: Městský úřad Vsetín

IČ:05511976

Najdete mě také na: FACEBOOKU

Konzultace prostřednictvím emailu ve 2 krocích

KROK 1

Popište, prosím, co nejpodrobněji svůj dotaz či problém do e-mailu a ten mi zašlete na adresu: martinakova.e@gmail.com

Popište problém tak, jak jej cítíte (např. jak dlouho trvá, jak vznikl a jak se vyvíjel, popř. co jste již vyzkoušeli, co fungovalo, co ne apod.). Váš dotaz se na těchto stránkách NEZVEŘEJNÍ, zobrazí se pouze v mém emailu. Má odpověď na váš dotaz se také nikde nezveřejní, zobrazí se pouze ve vašem emailu. 

KROK 2

Uhraďte, prosím, příslušnou částku podle typu požadované služby (viz. https://www.online-psycholog.com/cenik-konzultaci/) na účet č.: 2201090283/2010 

(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ8920100000002201090283         SWIFT: FIOBCZPPXXX)

Po připsání částky na účet  (podle mých časových možností a množství dotazů zpravidla do 5 pracovních dnů) obdržíte odpověď na emailovou adresu, kterou jste do formuláře zadal/a, a také doklad o zaplacení. 

Dotaz je možno zaslat také přes níže uvedený formulář. Vyplníte svou emailovou adresu, na kterou si přejete zaslat odpověď a text Vašeho dotazu. Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" bude Váš text odeslán na můj email.

KONZULTACE PROSTŘEDNICTVÍM CHATU ČI HOVORU

Po vzájemné dohodě přes email: martinakova.e@gmail.com nebo přes Facebook (stránka Online psycholog).

Můžete se mi ozvat, že máte zájem o chat či rozhovor a já Vám navrhnu několik možných termínů. Vy si vyberete termín, který vám nejvíce vyhovuje, popř. navrhnete vlastní a před uskutečněním hovoru uhradíte příslušnou částku na účet - viz výše.

Chatovat je možno přes Facebook, Gmail, Skype, hovory uskutečňuji přes Skype či Facebook.

TEXTOVÁNÍ

Pokud jste v minulosti využil/a službu psychologického poradenství prostřednictvím emailu, chatu či osobně a chcete se mnou zůstat nadále v kontaktu, můžete si objednat službu textování. V průběhu 3 měsíců od zaplacení pak máte možnost se na mě obracet na emailu nebo chatu s krátkými dotazy či popisem své aktuální situace, na něž budu podle svých možností co nejrychleji krátce reagovat. Tato služba je zavedena jako podpora, povzbuzení a rychlá konzultace.