Aktuální upozornění

Oznamuji, že jsem z kapacitních důvodů nucena dočasně pozastavit příjem nových klientů pro online konzultace formou hovorů a zachovávám pouze nabídku konzultací formou emailu. Pro stávající klienty zůstávají mé služby zachovány v obvyklém rozsahu (email, chat, hovor). Děkuji vám za pochopení.

Na této stránce je návod, jak se na mě můžete obrátit s dotazem. 

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 26. 10. 2016 na dobu neurčitou

Evidenční číslo ŽL: MUVS ŽÚ 1760/2016/RČ/9

Evidující úřad: Městský úřad Vsetín

IČ:05511976

Nejsem poskytovatelem zdravotnických služeb.

Najdete mě také na: FACEBOOKU

Konzultace prostřednictvím emailu ve 2 krocích

KROK 1

Popište, prosím, co nejpodrobněji svůj dotaz či problém do e-mailu a ten mi zašlete na adresu: martinakova.e@gmail.com

Popište problém tak, jak jej cítíte (např. jak dlouho trvá, jak vznikl a jak se vyvíjel, popř. co jste již vyzkoušeli, co fungovalo, co ne apod.). Váš dotaz se na těchto stránkách NEZVEŘEJNÍ, zobrazí se pouze v mém emailu. Má odpověď na váš dotaz se také nikde nezveřejní, zobrazí se pouze ve vašem emailu. 

KROK 2

Uhraďte, prosím, příslušnou částku podle typu požadované služby (viz. https://www.online-psycholog.com/cenik-konzultaci/) na účet č.: 2201090283/2010 

(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ8920100000002201090283         SWIFT: FIOBCZPPXXX)

Po připsání částky na účet  (podle mých časových možností a množství dotazů zpravidla do 7 pracovních dnů) obdržíte odpověď na emailovou adresu, kterou jste do formuláře zadal/a, a také doklad o zaplacení. 

Dotaz je možno zaslat také přes níže uvedený formulář. Vyplníte svou emailovou adresu, na kterou si přejete zaslat odpověď a text Vašeho dotazu. Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" bude Váš text odeslán na můj email.

KONZULTACE PROSTŘEDNICTVÍM CHATU ČI HOVORU

Po vzájemné dohodě přes email: martinakova.e@gmail.com nebo přes Facebook (stránka Online psycholog).

Můžete se mi ozvat, že máte zájem o chat či rozhovor a spolu se domluvíme na termínu, který vám vyhovuje. Předem je nutné uhradit částku za konzultaci na účet - viz výše.

Vést rozhovory či chatovat je možno přes Google Meet (není potřebná instalace, pošlu Vám pouze odkaz do aplikace s dobrým zabezpečením proti zneužití), přes Skype či na žádost klienta i přes FB.