Na této stránce je návod, jak se na mě můžete obrátit s dotazem. Poradna je stále v provozu, i když aktuálně nestíhám psát moc článků na tento web :-)

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 26. 10. 2016 na dobu neurčitou

Evidenční číslo ŽL: MUVS ŽÚ 1760/2016/RČ/9

Evidující úřad: Městský úřad Vsetín

IČ:05511976

Najdete mě také na: FACEBOOKU

Konzultace prostřednictvím emailu ve 2 krocích

KROK 1

Popište, prosím, co nejpodrobněji svůj dotaz či problém do e-mailu a ten mi zašlete na adresu: martinakova.e@gmail.com

Popište problém tak, jak jej cítíte (např. jak dlouho trvá, jak vznikl a jak se vyvíjel, popř. co jste již vyzkoušeli, co fungovalo, co ne apod.). Váš dotaz se na těchto stránkách NEZVEŘEJNÍ, zobrazí se pouze v mém emailu. Má odpověď na Váš dotaz se také nikde nezveřejní, zobrazí se pouze ve Vašem emailu. 

KROK 2

Uhraďte, prosím, příslušnou částku podle typu požadované služby (viz. https://www.online-psycholog.com/cenik-konzultaci/) na účet č.: 2201090283/2010 

(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ8920100000002201090283         SWIFT: FIOBCZPPXXX)

Po připsání částky na účet  (podle mých časových možností a množství dotazů zpravidla za 3 - 5 pracovních dnů) obdržíte odpověď na emailovou adresu, kterou jste do formuláře zadal/a, a také doklad o zaplacení. 

Dotaz je možno zaslat také přes níže uvedený formulář. Vyplníte svou emailovou adresu, na kterou si přejete zaslat odpověď a text Vašeho dotazu. Kliknutím na tlačítko "ODESLAT" bude Váš text odeslán na můj email.

KONZULTACE PROSTŘEDNICTVÍM CHATU ČI SKYPU

Po vzájemné dohodě přes email: martinakova.e@gmail.com nebo přes Facebook (stránka Online psycholog). 

Můžete se mi ozvat, že máte zájem o chat či rozhovor přes Skype a já Vám navrhnu několik možných termínů. Vy si vyberete termín, který Vám nejvíce vyhovuje, popř. navrhnete vlastní.

Chatovat je možno přes Facebook, Gmail, Skype, hovory uskutečňuji přes Skype. 

TEXTOVÁNÍ

Pokud jste v minulosti využil/a službu psychologického poradenství prostřednictvím emailu, chatu či osobně a chcete se mnou zůstat nadále v kontaktu, můžete si nově objednat službu textování. V průběhu 3 měsíců od zaplacení pak máte možnost se na mě obracet na emailu nebo chatu s krátkými dotazy či popisem své aktuální situace, na něž budu podle svých možností co nejrychleji rovněž krátce reagovat. Tato služba je zavedena jako podpora, povzbuzení a rychlá konzultace.